(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-26 12:18

Audi a4 Londyn polnocny do zakopane lub okolice

(Nr 1454762)
Audi a4 Londyn polnocny do zakopane lub okolice

Marka i model:

Audi a4

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1757.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Wypada pamiętać również, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, London, Brownlow Road

Od 13 gru 2016 do 19 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Zakopane, mrowce

Termin elastyczny