(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-29 09:56

Audi a4 z Anglii York do Polski Gubin

(Nr 1468542)
Audi a4 z Anglii York do Polski Gubin

Marka i model:

Audi a4

Waga w kg:

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1553.60 km

Informacje dodatkowe:

Auto jezdne.

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 18:00

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-02

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości: (1)

Tornado-Trans
05-12-2016, 13:28
witam, oferta na ten tydzien nieaktualna, jezeli jest Pan zainteresowany, zapraszam do akceptacji, odbiór mozliwy w przyszłym tygodniu

1800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 12:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-14

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Specjalizujemy się w transporcie aut osobowych z GB. Jeśli są Państwo zainteresowani zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu pojawia się niekiedy, jak kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Trzeba nie zapominać także, iż właściwa waga naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, York

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Gubin, 66-620

Termin elastyczny