(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-23 17:23

Audi a5

(Nr 3001832)
Audi a5

Marka i model:

Audi a5

Waga w kg (łączna):

2000.00

Dystans: 792.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 655395
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2018, 10:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-30 do 2018-07-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się niekiedy, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Wypada pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Jönköping, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny