(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-23 21:05

Audi A6

(Nr 1442292)
Audi A6

Marka i model:

Audi A6

Waga w kg:

2100.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1259.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 01:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Oferuje ubezpieczony transport na lawecie. Żadne plandeki czy ładowanie widlakiem. Do Szwajcarii wyjeżdżamy co tydzień. Załatwiamy formalności celne. termin realizacji do uzgodnienia. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się nierzadko, kiedy nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać również, właściwa masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Aesch, 4147

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Solec Kujawski, 86-050

Termin elastyczny