(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-30 21:42

Audi A6

(Nr 1819740)
Audi A6

Marka i model:

Audi A 6

Waga w kg:

2500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2345.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4000 zł

ID firmy: 385921
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-06-2017, 15:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-22 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Transport ubezpieczony

Cena (zawiera VAT): 4000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się często, jak kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 pasami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Wypada nie zapominać także, iż rzeczywista masa naczepy nie może przekraczać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ateny, Kentrikos Tomeas Athinon, Grecja

Termin elastyczny