(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-24 13:44

audi a6

(Nr 2316640)

Marka i model:

audi a6

Waga w kg (łączna):

1700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1087.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochód jest zepsuty nie odpala , proszę o kontakt, zależy mi na terminie odbioru do piątku 26 01.

Oferty od Przewoźników (0)

2100 zł

ID firmy: 40965
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 18:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-01-31, 18:50

Za wysoka cena.

Opis oferty:

witam jutro moge ladowc

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu pojawia się nierzadko, jak nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Wypada pamiętać również, iż faktyczna masa przyczepy nie może przerastać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Brema, Niemcy

Od 24 sty 2018 do 26 sty 2018

Adres i termin dostawy

Gorlice, Polska

Termin elastyczny