(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-05 12:43

Audi A6 Avant

(Nr 2009774)
Audi A6 Avant

Marka i model:

Audi A6

Waga w kg:

2000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1320.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 22:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Transport ubezpieczony, licencja. Zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 2400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się często, jeśli nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Francji. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać także, rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Mediolan, Włochy

Od 13 wrz 2017 do 18 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 15 wrz 2017 do 20 wrz 2017