(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-05 12:43

Audi A6 Avant

(Nr 2009774)
Audi A6 Avant

Marka i model:

Audi A6

Waga w kg (łączna):

2000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1320.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2400 zł

ID firmy: 44029
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 22:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-17

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Transport ubezpieczony, licencja. Zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 2400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, jak zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Mediolan, Włochy

Od 13 wrz 2017 do 18 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 15 wrz 2017 do 20 wrz 2017