(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-23 21:25

Audi A6 kombi

(Nr 3003132)
Audi A6 kombi

Marka i model:

Audi A6 Kombi

Waga w kg (łączna):

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 640.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się najczęściej, jeśli zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Francji. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada pamiętać również, iż rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Ansfelden, Austria

Od 23 lip 2018 do 12 sie 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 23 lip 2018 do 18 sie 2018