(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-26 12:23

audi a6 sedan

(Nr 2416548)
audi a6 sedan

Marka i model:

audi a6 sedan

Waga w kg (łączna):

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1905.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2200 zł

ID firmy: 633953
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 13:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-01

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-03-25, 13:57

Opis oferty:

Załadunek, rozładunek do ustalenia. Posiadamy najazdy do załadunku. Zabieramy auta z Anglii w każdy wtorek, środę i czwartek.

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się często, kiedy kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać także, że rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Northway, Warwick, CV31 2AS, Wielka Brytania

16 mar 2018

Adres i termin dostawy

Nowy Sącz, 33-304, Polska

Termin elastyczny