(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-22 15:07

Audi A7

(Nr 2997408)
Audi A7

Marka i model:

Audi A7

Waga w kg (łączna):

1800.00

Dystans: 2020.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się często, kiedy nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Należy pamiętać również, że właściwa masa przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Tiel, Holandia

3 sie 2018

Adres i termin dostawy

Pontevedra, Hiszpania

15 sie 2018