(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-02 16:37

Audi a8 d2

(Nr 2251377)
Audi a8 d2

Marka i model:

Audi A8

Waga w kg (łączna):

1700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 484.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu pojawia się nierzadko, jeżeli kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, że rzeczywista masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Cyców, Polska

Od 8 sty 2018 do 9 sty 2018

Adres i termin dostawy

Rybnik, Polska

Od 9 sty 2018 do 10 sty 2018