(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-27 15:24

Audi Q7

(Nr 1874588)
Audi Q7

Marka i model:

Audi Q7

Waga w kg:

2410.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1792.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1700 €

ID firmy: 10913
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 23:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-04 do 2017-07-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się nierzadko, gdy kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Trzeba pamiętać także, iż właściwa waga naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

București, Rumunia

Od 27 cze 2017 do 28 cze 2017

Adres i termin dostawy

Frankfurt nad Menem, Niemcy

30 cze 2017