(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-27 15:24

Audi Q7

(Nr 1874588)
Audi Q7

Marka i model:

Audi Q7

Waga w kg:

2410.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1792.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1700 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 23:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-04 do 2017-07-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu pojawia się często, jeśli zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Wypada nie zapominać także, faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

București, Rumunia

Od 27 cze 2017 do 28 cze 2017

Adres i termin dostawy

Frankfurt nad Menem, Niemcy

30 cze 2017