(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-29 14:44

Audi R8 Car

(Nr 2247042)
Audi R8 Car

Marka i model:

Audi R8

Waga w kg (łączna):

1640.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1375.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się nierzadko, gdy kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada pamiętać również, że rzeczywista masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Dusseldorf, 40213, Niemcy

7 sty 2018

Adres i termin dostawy

Sztokholm, Szwecja

10 sty 2018