(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-02 01:27

Audi tt

(Nr 2002751)
Audi tt

Marka i model:

Audi tt

Budżet zlecenia [€]:

000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 415.00 km

Informacje dodatkowe:

179 miles

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się często, gdy nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać także, że faktyczna waga naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Manchester, Wielka Brytania

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kirkcaldy, KY2 5DE, Wielka Brytania

Od 4 wrz 2017 do 5 paź 2017