(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-29 08:56

Audi TT 2002

(Nr 1993532)
Audi TT 2002

Marka i model:

Audi TT

Waga w kg:

1455.00

Dystans: 543.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-09-2017, 08:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-08, 08:51

Opis oferty:

transport with license and insurance

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Powinno się pamiętać także, rzeczywista masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Geiselwind, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chaussée de Stockel - Stokkelsesteenweg, Woluwe-Saint-Lambert - Sint-Lambrechts-Woluwe, 1200, Belgia

Termin elastyczny