(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-29 08:56

Audi TT 2002

(Nr 1993532)
Audi TT 2002

Marka i model:

Audi TT

Waga w kg (łączna):

1455.00

Dystans: 543.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 €

ID firmy: 66147
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-09-2017, 08:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-08, 08:51

Opis oferty:

transport with license and insurance

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, jeżeli nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Trzeba pamiętać także, iż faktyczna masa przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Geiselwind, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chaussée de Stockel - Stokkelsesteenweg, Woluwe-Saint-Lambert - Sint-Lambrechts-Woluwe, 1200, Belgia

Termin elastyczny