(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-28 22:21

Audi TTS

(Nr 2642032)
Audi TTS

Marka i model:

Audi TTS

Waga w kg (łączna):

1400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 190.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy pamiętać również, że faktyczna masa przyczepy nie może przerastać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Opole, 46-020, Polska

30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

30 kwi 2018