(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 20:57

AUDIFONOS AUDITIVOS

(Nr 2256516)
AUDIFONOS AUDITIVOS

Długość [m]:

22

Szerokość [m]:

35

Wysokość [m]:

25

Waga w kg (łączna):

1.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Dortmund, 44135, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Quito, Ekwador

Termin elastyczny