(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-12-10 14:06

Austria

(Nr 1530182)
Austria

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

25.00

Ilość sztuk:

6

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 664.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-12-2016, 16:45

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam, proponuje transport z odbiorem w poniedziałek po południu i dostawa bezpośrednio. W tej cenie przestrzeń 10m3 i 400kg wagi jeśli będzie więcej to cena do dogadania. Zapraszam do akceptacji Rafał

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, dlatego że uchybienia w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, ponieważ elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby znaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu rzeczy, a także podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Wiedeń, Austria

Od 11 gru 2016 do 12 gru 2016

Adres i termin dostawy

Łazy, 05-552, Polska

Termin elastyczny