(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-24 09:49

Auto

(Nr 2241210)
Auto

Marka i model:

Audi A6

Waga w kg (łączna):

1825.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

700 €

ID firmy: 44029
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-12-2017, 00:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-02 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

TRANSPORT UBEZPIECZONY, LICENCJA. ZAPRASZAM.

Cena (zawiera VAT): 700 €

Wiadomości:

700 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 14:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-01-31, 14:07

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Patrycja J-P. :)

Cena (zawiera VAT): 700 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się często, jeśli kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Trzeba nie zapominać także, że rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Freienfeld - Campo di Trens, 39040, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny