(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-27 13:53

Auto

(Nr 2755380)
Auto

Marka i model:

Audi

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1033.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

ID firmy: 557277
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-05-2018, 14:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-29 do 2018-05-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-06-01, 14:07

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się nierzadko, jak zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Należy nie zapominać także, że rzeczywista masa naczepy nie może przewyższać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Voltlage, 49599, Niemcy

Od 28 maj 2018 do 3 cze 2018

Adres i termin dostawy

Przyjmo, 26-080, Polska

Termin elastyczny