(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-22 14:34

auto

(Nr 2997296)
auto

Marka i model:

mitshubishi colt

Waga w kg (łączna):

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1738.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 723256
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-08-2018, 19:39

Załadunek możliwy w terminach:

2018-08-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

załadunek piątek rano dostawa w sobote

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu uwidacznia się najczęściej, jak nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Należy nie zapominać również, że właściwa masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wieluń, 98-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bristol, Wielka Brytania

Termin elastyczny