(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-12-12 17:21

auto do przetransportowania załadunek wózkiem widłowym

(Nr 1533213)
auto do przetransportowania załadunek wózkiem widłowym

Waga w kg:

1250.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500zł

Dystans: 2852.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przetransportowania Renault uszkodzony, elektryczny bez baterii, brak lewego przedniego koła pozostałe koła są jezdne. Długość 4 metry, szerokość 1.7m, wysokość 1.58, waga 1250. Jest załadunek wózkiem widłowym i rozładunek również Budżet 2500-2800zł

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-12-2016, 18:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-16 do 2016-12-21

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-15, 18:48

Opis oferty:

ocp transport na lawecie

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

5290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-12-2016, 22:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-13 do 2016-12-23

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 5290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Anglii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte 4 linami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia w czasie transportu. Trzeba pamiętać również, iż rzeczywista waga przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nadarzyn, Polska

Termin elastyczny