(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-22 18:56

Auto łódka motocykle i inne pełna ciężarówka

(Nr 2998032)
Auto łódka motocykle i inne pełna ciężarówka

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

8000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Auto łódka motocykle i quad . Konieczność stojaków na łódkę i auto . Jest widlak na placu do załadowania auta i łódki

Budżet zlecenia [zł]:

5500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1957.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje głównie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu uściślić kilka głównych formalności.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, trzeba by określić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli chcemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych zaświadczeń, dodatkowo w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja umożliwia dostanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Gloucester, Wielka Brytania

Od 25 lip 2018 do 26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Garbów, 21-080, Polska

Termin elastyczny