(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-29 06:13

auto nissan micra cabrio

(Nr 2642392)
auto nissan micra cabrio

Marka i model:

nissan micra cabrio

Waga w kg (łączna):

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 954.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się najczęściej, jeśli nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Anglii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Trzeba pamiętać także, iż faktyczna masa przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Dusseldorf, Niemcy

14 maj 2018

Adres i termin dostawy

Toruń, 76-248, Polska

Termin elastyczny