(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-25 13:38

auto nissan micra cabrio

(Nr 2749836)
auto nissan micra cabrio

Marka i model:

nissan micra cabrio

Waga w kg (łączna):

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 954.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1301 zł

ID firmy: 484433
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-05-2018, 14:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-25 do 2018-05-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-05-26, 14:25

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1301 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać także, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Dusseldorf, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, 76-248, Polska

Termin elastyczny