Autoanhänger mit Plane, 2-Achsen inclusive. einer Rohkarosse (Nr 7617634)

Autoanhänger mit Plane, 2-Achsen inclusive. einer Rohkarosse
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Autoanhänger mit Plane, 2-Achsen inclusive. einer Rohkarosse
500 x 240 x 220 cm
1500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
1500 kg
Dystans
706 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Węgry, Győr-Moson-Sopron, Mosonmagyaróvár

Od 12 kwi 2021 do 14 maj 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Lorch

Od 13 kwi 2021 do 21 maj 2021


Transport przyczep

W oszacowaniu ceny transportu przyczepy, podstawowe znaczenie mają wielkość, waga, czas potrzebny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a także termin wykonania transportu. Przekazanie dokładnych wymiarów naczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładne oszacowanie ceny. Ważność ma także to, czy przyczepa jest sprawna (posiada nieuszkodzone koła). Wśród transportowanych przyczep znajdują się naczepy kempingowe, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

Na przykład, za przewóz przyczepki do transportu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono orientacyjnie 640 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie niemal 463 zł w porównaniu do ceny rynkowej). Za transport przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice cena wyniosła orientacyjnie 450 złotych (co umożliwiło zaoszczędzenie niemal 326 PLN w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku naczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-stolica (330 km) koszt przewozu wyniósł w granicach 300 PLN.

Elementami, które mają wpływ na koszt transportu naczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych naczep czyli: długość trasy, wymiary, ciężar i uszkodzenia naczepy. W przypadku jeśli firmy transportowe traktują przyczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu może być mniejsza.