(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

autobus (Nr 5210798)

autobus

Długość [m]:

9.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

4.5

Waga w kg (łączna):

4000.00

Budżet zlecenia [€]:

3000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2260.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, South Lanarkshire, Biggar

4 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

30 lis 2019


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do prostych, ani do tanich. Podczas przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne czynniki decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i informacja, czy naczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej przyczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy, albo je dobrze przymocować, żeby w czasie przewozu nie uszkodziły niczego w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć wariantu tańszego transportu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas pozostaje wybrać odpowiadającą nam ofertę.