(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Autobus Amerykański (Nr 6070178)

Długość [m]:

15

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

9000

Budżet zlecenia [zł]:

3990

Dystans: 307.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Jelenia Góra

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Czechy, Cz, Koupelny Cz

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to łatwizna. Kiedy masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych wymiarach, chociażby np. maszynę budowlaną, naczepę zwykłą, gokarta, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo jedynie masz niezapakowany skuter, wówczas pojawia się kłopot z wyborem fachowej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu trudności. Dlatego, że mamy w serwisie tysiące różnorodnych przewoźników z różnoraką gamą pojazdów, dlatego na sto procent pojawią się przewoźnicy, którzy będą w stanie przewieźć twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada wielkości.

    Aby dostać zlecenia dobrane do twojej przesyłki, pamiętaj, żeby jak najwnikliwiej przedstawić maszynę. To ułatwi przewoźnikowi zbadać, czy posiada właściwy pojazd, żeby taki przewóz ziścić. W przypadku, gdy wymiary lub ciężar aut przewyższają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy powinni posiadać odpowiednie uprawnienia, a podczas przewozu wymagana jest obecność pilota. Istotne jest również określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i potrafi sam podjechać na przyczepę, czy też, np. ma awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz maszyny w serwisie Clicktrans zazwyczaj jest mniejsza niż standardowe stawki w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku wynoszącym około 950 km został spieniężony za 900 złotych, czyli blisko 500 PLN mniej niż zazwyczaj kosztuje.