(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-08-30 20:40

Autobus dwupiętrowy

(Nr 1998128)

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

4,2

Waga w kg (łączna):

4000.00

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1844.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Muszę zorientować się nad kosztem transportu autobusu angielskiego typu double decker tj. Dwupiętrowego starszej daty model Volvo Olympian z 1999-2003 rok. Autobus teoretycznie na chodzie z ważnymi dokumentami. Problem w tym, że pewien nie jestem na jakich zasadach można taki pojazd przewieźć do Polski czy na lawecie czy na kolach oraz co istotne jakiego rzędu byłby to koszt. Od kosztu zależy sens tj. Opłacalność inwestycji. Proszę o wstępne oferty cenowe. Czas do ustalenia oraz dokładna lokalizacja.(okolice Londynu w okolice Rzeszowa najlepiej) Czekam na propozycje wykonania zlecenia

Oferty od Przewoźników (0)

16980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 11:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 16980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to nic trudnego. Gdy posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych wymiarach, choćby np. maszynę budowlaną, naczepę kempingową, quada, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo jedynie masz niezapakowany rower, wtedy zaczynasz mieć trudność z wyborem odpowiedniej firmy transportowej. Portal Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu utrudnień. Dlatego, że mamy w serwisie bardzo wiele różnych firm transportowych z rozmaitą flotą wozów, dlatego niewątpliwie znajdą się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przetransportować twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada rozmiary.

    Żeby zdobyć oferty dostosowane do twoich potrzeb, pamiętaj, żeby jak najstaranniej opisać pojazd. To ułatwi firmie transportowej ocenić, czy posiada stosowny wóz, aby taki transport uskutecznić. W sytuacji, jeśli wymiary lub ciężar samochodów przewyższają parametry dozwolone w ruchu kołowym, firma transportowa i jej pracownicy mają obowiązek posiadać specjalne uprawnienia, a podczas jazdy wymagana jest obecność pilota. Znaczące jest poza tym określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wtoczyć się na przyczepę, czy też na przykład posiada niesprawności, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport sprzętu w portalu Clicktrans z reguły jest mniejsza niż standardowe ceny na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym blisko 950 kilometrów został wykonany za 900 PLN, czyli około 500 PLN mniej niż na ogół kosztuje.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny