Autocaravan (Nr 7976977)

Autocaravan
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Autocaravan
600 x 250 x 300 cm
3500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
3500 kg
Dystans
2607 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 1 sie 2022 do 6 sie 2022

Adres i termin dostawy

Norwegia, Oslo, Oslo

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. W czasie transportowania tego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Istotne czynniki wpływające na koszt transportu: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i komunikat, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji należy posiadać profesjonalną maszynę, np. mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je odpowiednio przymocować, żeby w czasie przewozu nie zniszczyły nic wewnątrz naczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z opcji niedrogiego transportu, należy wystawić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zaoferują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć odpowiadającą nam ofertę.