(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Autocaravana (Nr 5475316)

Autocaravana

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

3500.00

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Algeciras

Od 20 sty 2020 do 22 sty 2020

Adres i termin dostawy

Ekwador, Guayas, Guayaquil

Od 3 lut 2020 do 10 lut 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Podczas przewożenia takiego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Główne parametry decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, długość trasy oraz komunikat, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku powinno się mieć specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest też od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je dobrze przymocować tak, aby w czasie przewozu nie uszkodziły nic w środku naczepy.

Kiedy chcemy użyć możliwości tańszego przewozu, trzeba wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na odpowiadającą nam ofertę.