(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Autocaravana (Nr 5881047)

Autocaravana

Długość [m]:

8.00

Szerokość [m]:

3.00

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

3300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2403.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Las Palmas De Gran Canaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

26 cze 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do transportu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Istotne czynniki wpływające na koszt transportu: wymiary, waga, odległość do pokonania oraz deklarację, czy przyczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji należy mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je odpowiednio przytwierdzić, żeby w trakcie przewozu nie uszkodziły nic w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji niedrogiego transportu, trzeba wystawić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zaoferują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć odpowiadającą nam propozycję.