Autocaravana (Nr 6063506)

Autocaravana

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.35

Wysokość [m]:

2.85

Waga w kg (łączna):

3100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 91.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

29 maj 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Huelva

29 maj 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do najtańszych. W czasie transportowania tego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Główne parametry wpływające na koszt transportu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej naczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je solidnie przytwierdzić, żeby w trakcie przewozu nie uszkodziły niczego w środku przyczepy.

Żeby móc skorzystać z możliwości niedrogiego przewozu, trzeba wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu i zaoferują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą ofertę.