Autocaravana (Nr 6063527)

Autocaravana

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.35

Wysokość [m]:

2.85

Waga w kg (łączna):

3100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 113.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Dos Hermanas

29 maj 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Huelva

29 maj 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. W czasie przewożenia takiego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie przewozu: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i komunikat, czy przyczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je odpowiednio zabezpieczyć tak, aby w trakcie transportu nie uszkodziły niczego wewnątrz przyczepy.

Żeby móc skorzystać z wariantu tańszego transportu, trzeba zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najciekawszą propozycję.