autocaravana (Nr 6480958)

autocaravana

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

3000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1364.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, Bilbao

9 paź 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londres

12 paź 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania takiego pojazdu, konieczne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do przewozu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie przewozu: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy naczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej przyczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je mocno zabezpieczyć, żeby podczas przewozu nie zniszczyły nic wewnątrz naczepy.

Żeby móc skorzystać z wariantu tańszego transportu, trzeba wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie i zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić odpowiadającą nam ofertę.