autocaravana (Nr 8041884)

autocaravana
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
autocaravana
750 x 235 x 310 cm
4000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
4000 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Kadyks

Od 2 maj 2022 do 15 maj 2022

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Massachusetts, Boston

Od 7 lip 2022 do 8 lip 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. Podczas transportowania tego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przystosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt przewozu to: wymiary, waga, długość trasy jak i informacja, czy przyczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je odpowiednio przymocować tak, aby podczas transportu nie zniszczyły nic wewnątrz naczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z wariantu niedrogiego przewozu, trzeba zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zasugerują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą ofertę.