(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Autocavana (Nr 5287042)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1013.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Limousin, Bonnat

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do najtańszych. W trakcie przewożenia tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne parametry wpływające na koszt przewozu to: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy naczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji należy mieć profesjonalną maszynę, np. mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Na przykład, przewóz naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli taniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy, albo je solidnie przytwierdzić tak, aby w trakcie transportu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

Żeby móc skorzystać z opcji tańszego transportu, można wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem oraz zasugerują dobrą cenę. Wówczas pozostaje wybrać najciekawszą ofertę.