(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-05-27 18:41

autolaweta mercedes , bagela recykler, bobcat (Nr 2756068)

autolaweta mercedes , bagela recykler, bobcat

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

7.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 908.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń i sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który powinien rzetelnie zabezpieczyć urządzenie, aby uniknąć uszkodzeń, rys i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu są frezarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest związana często od gabarytu jak i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do punktu rozładunku. Często przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych uprawień oraz profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

    Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt transportu maszyn i sprzętu za 1 kilometr przy trasie Polska – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował średnio 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń płacimy blisko 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka zapłacimy blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Maitenbeth, 83558, Niemcy

Od 27 maj 2018 do 10 cze 2018

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Od 2 cze 2018 do 16 cze 2018