(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

automat typu Fliper jedna sztuka (Nr 7073357)

automat typu Fliper jedna sztuka

Długość [m]:

1.30

Szerokość [m]:

0.73

Wysokość [m]:

0.75

Waga w kg (łączna):

85

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

280

Dystans: 1100.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wałbrzych

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szwecja, Västra Götaland County, Hedared

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Urządzenia RTV to między innymi telewizory i radioodbiorniki, nagrywarki DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz wszelkie sprzęty elektroniczne, które często stosuje się w domu.

Zapakowanie urządzenia RTV

Obciążalność kartonu trzeba dostosować do rozmiarów oraz wagi urządzenia. Najlepiej wziąć oryginalne pudełko sprzętu, które planujemy przewieźć. W momencie, jeżeli już pozbyliśmy się oryginalnego kartonu, postarajmy się, żeby zminimalizować pustą lukę oraz ustrzec się przed przesuwaniem sprzętu w opakowaniu nieoryginalnym. Wolną lukę powinno się zapełnić papierem, folią bąbelkową albo gąbką. Przed zapakowaniem sprzętu RTV można poowijać go folią stretch, aby zminimalizować możliwość zarysowania. W przypadku małych elementów, sprzęt izoluje się używając styropian. Przy zastosowaniu urządzeń RTV o niemałych gabarytach, należy pamiętać, aby rozdzielić albo wyjąć mniejsze fragmenty, jak np. antenę czy kable. Pokaźne sprzęty ustawia się na paletach, a później okręca folią bąbelkową w taki sposób, żeby nie przesuwały się lub nie wychodziły poza obrys palety.

Cena transportu sprzętu elektronicznego

Koszt przewozu sprzętu RTV uwarunkowany jest przede wszystkim od trasy przesyłki oraz jej gabarytów – obszerności, wysokości i ciężaru urządzenia. Kluczową sprawą jest także fakt, czy mamy oryginalne pudełko urządzenia RTV, czy też nie. Kiedy urządzenie potrzebuje odpowiedniego opakowania oraz zabezpieczenia ze strony przewoźnika, wówczas wpłynie to także na końcowy koszt przewozu.