(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

automat typu Fliper jedna sztuka budzet 350pln (Nr 8256144)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
automat typu Fliper jedna sztuka budzet 350pln
Wpisane wymiary
132 x 73 x 73 cm
Wpisana waga
85 kg
1
Łączna waga:
85 kg
Dystans
976 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Belgia, Vlaanderen, Lier

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Świdnica

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to między innymi telewizory oraz radioodbiorniki, odtwarzacze DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz różnorodne sprzęty elektroniczne, które głównie wykorzystuje się w domu.

Spakowanie sprzętu RTV

Trwałość opakowania powinno się dopasować do wielkości i ciężaru urządzenia. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne opakowanie urządzenia, które chcemy przetransportować. W momencie, jeżeli już pozbyliśmy się oryginalnego opakowania, przypilnujmy, aby zmniejszyć pustą lukę oraz ustrzec się przed poruszaniem sprzętu w kartonie nieoryginalnym. Przestrzeń należy zapełnić papierem, folią bąbelkową lub styropianem. Przed spakowaniem sprzętu RTV należy zawinąć go folią stretch, żeby zminimalizować możliwość uszkodzeń. W przypadku małych części, sprzęt osłania się stosując panele styropianowe. W przypadku urządzeń elektronicznych o dużych rozmiarach, należy pamiętać, aby rozczepić lub wyjąć mniejsze części, jak np. ładowarkę albo przewody. Wielkie sprzęty rozstawia się na paletach, a następnie okręca folią stretch tak, żeby nie przesuwały się lub nie wychodziły poza paletę.

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego uzależniony jest przede wszystkim od trasy przesyłki oraz jej wielkości – szerokości, wysokości i wagi sprzętu. Istotne znaczenie ma także to, czy posiadamy oryginalne pudełko urządzenia elektronicznego, czy też nie. Kiedy sprzęt potrzebuje odpowiedniego kartonu oraz zabezpieczenia ze strony firmy transportowej, wówczas odbije się to także na ostateczny koszt przewozu.