(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-06-05 10:12

automat vendingowy

(Nr 1827791)
automat vendingowy

Długość [m]:

65

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

181

Waga w kg:

70.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1035.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecenie obejmuje transport jednego urządzenia do Niemiec, a następnie załadunek i przywóź drugiego (te same wymiary) urządzenia z powrotem do Karniowic.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń lub sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który powinien właściwie ochronić maszynę, aby uniknąć zniszczeń, rys oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport urządzeń i sprzętu należą spawarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń lub sprzętu jest uzależniona przede wszystkim od wielkości i ciężaru urządzenia oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Na co dzień przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga właściwych uprawień jak i profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu za granicą

    Popularnymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu maszyn i sprzętu na jeden kilometr przy trasie Polska – Anglia jest wydatkiem około 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki do UK cena wyniesie średnio 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za transport urządzeń wydamy niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Karniowice, Polska

8 cze 2017

Adres i termin dostawy

Füssen, Niemcy

12 cze 2017