(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-05-17 19:37

Automat z przekąskami

(Nr 1795226)
Automat z przekąskami

Długość [m]:

0.90

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

1.85

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 143.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi kompetentnie ochronić urządzenie, aby uniknąć zniszczeń, zadrapań i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu są spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu

    Cena transportu maszyn i sprzętu jest związana zazwyczaj od gabarytu jak i ciężaru maszyny, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu rozładunku. Głównie przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych koncesji jak i specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu maszyn i sprzętu poza teren Polski

    Głównymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt transportu urządzeń i sprzętu na 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania wynosi 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki do Anglii cena wyniesie średnio 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za transport maszyn wydamy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Częstochowa, 42-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny