(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-11-21 09:56

awaryjny przod tandemu - potrzebna LAWETA lub Tiefbett albo Semi niski z muldami

(Nr 2168904)
awaryjny przod tandemu - potrzebna LAWETA lub Tiefbett albo Semi niski z muldami

Długość [m]:

9.6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

3.85

Waga w kg (łączna):

11.50

Dystans: 1267.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu ceny transportu przyczepy, podstawowe znaczenie mają wielkość, ciężar, czas konieczny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a również data wykonania transportu. Podanie dokładnych wymiarów naczepy da możliwość przewoźnikowi na dokładną wycenę. Ważność ma również to, czy naczepa jest sprawna (posiada nieuszkodzone koła). Wśród przewożonych przyczep można znaleźć przyczepy kempingowe, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

    Przykładowo, za przewóz naczepki do przewozu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono szacunkowo 640 złotych (co pozwoliło na oszczędność niemal 463 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono niecałe 450 PLN (co umożliwiło oszczędność niemal 326 PLN w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku naczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł w granicach 300 PLN.

    Elementami, które mają wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość trasy, gabaryty, ciężar i uszkodzenia naczepy. W przypadku jeżeli przewoźnicy traktują naczepę jako doładunek, to cena transportu jest tańsza.

Adres i termin nadania

Gries am Brenner, 6156, Austria

21 lis 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny