Bailey caravan (Nr 6073864)

Bailey caravan

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.8

Wysokość [m]:

3.5

Waga w kg (łączna):

1400

Dystans: 485.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, East Sussex, Hailsham

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Pembrokeshire, Pembroke Dock

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. W trakcie przewożenia takiego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne parametry decydujące o cenie transportu to: rozmiar, waga, długość trasy jak i informacja, czy naczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się mieć specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je dobrze zabezpieczyć, żeby w czasie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy użyć wariantu tańszego transportu, trzeba wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zasugerują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najlepszą ofertę.