Bajaj Pulsar 200 NS (Nr 8048431)

Bajaj Pulsar 200 NS
Waga
Sztuk
Bajaj Pulsar 200 NS
Długość
202 cm
145 kg
1
Łączna waga:
145 kg
Dystans
1609 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Meksyk, Dystrykt Federalny, Meksyk

Od 22 wrz 2021 do 30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Meksyk, Quintana Roo, Cancún

Od 1 paź 2021 do 15 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport motocykli lub skuterów

Motocykle i skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wydają się dosyć niełatwe do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - wszakże tylko pozornie. Bezbłędnie zamocowany pojazd na pewno przetrzyma transport bez jednej skazy.

            Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, potrzebne będą 4 taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są zaledwie 2, ze względu na fakt, że mają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może po drodze ulać się na nierównościach. Istnieją również platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w samochodzie.

            Należy zawsze dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. deski jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

            Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma transportowa może przetransportować jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.