(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-26 22:23

bar

(Nr 1924273)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

0,9

Wysokość [m]:

0,75

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 458.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 318822
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 22:42

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-29

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-28, 12:33

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

600 zł

ID firmy: 4346
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 09:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-28 do 2017-08-20

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Zapraszamy. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

650 zł

ID firmy: 318822
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 22:42

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-29

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-28, 12:33

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ uchybienia w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, np. wilgotną ściereczką. Potem warto rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo wielkich obiektach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać uwagę na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do transportu przedmiotów, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Rzepin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mysłowice, Polska

Termin elastyczny