(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

barco con remolque (Nr 6074297)

barco con remolque

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

700

Budżet zlecenia [€]:

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1006.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Gandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicja, Vigo

Termin elastyczny


Transport przyczep

W ustaleniu kosztu transportu przyczepy, największe znaczenie mają gabaryty, waga, czas niezbędny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również termin realizacji przewozu. Przekazanie dokładnych wymiarów przyczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładne wyliczenie kosztów. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest sprawna (posiada nieuszkodzone koła). Pośród transportowanych przyczep wyróżniamy naczepy kempingowe, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Na przykład, za przewóz naczepki do przewozu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował w przybliżeniu 640 PLN (co daje oszczędność niemal 463 zł w zestawieniu do stawek rynkowych). Za transport naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła orientacyjnie 450 PLN (co umożliwiło oszczędność niemal 326 PLN w porównaniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł szacunkowo 300 złotych.

Czynnikami, mającymi wpływ na cenę transportu naczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych przyczep czyli: trasa, wymiary, ciężar i uszkodzenia naczepy. W przypadku gdy firmy przewozowe rozważają naczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu jest zazwyczaj niższa.