(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-29 13:48

barek

(Nr 1816590)
barek

Długość [m]:

2,16

Szerokość [m]:

0,75

Wysokość [m]:

0,75

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 2726.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

8000 zł

ID firmy: 284272
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-07-2017, 19:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-10 do 2017-08-20

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-16, 19:49

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 8000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, dlatego że nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy meble używane, należy naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, na przykład wilgotną szmatką. Następnie warto przemyśleć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niepewne, dlatego że elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich meblach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu pakunków, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Elbląg, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mesyna, Włochy

Termin elastyczny