(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 10:44

Barek , kontuar, 2 hokery

(Nr 1873628)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 471.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

330 zł

ID firmy: 575126
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-07-2017, 15:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-07 do 2017-07-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-06, 15:26

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 330 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem pomyłki w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia i konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, np. mokrą ściereczką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, ponieważ elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich meblach, takich jak np. łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do transportu przedmiotów, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Oleśnica, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szlachta, Polska

Termin elastyczny