(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

barossa (Nr 7279969)

Marka i model:

barosa

Długość [m]:

1.7

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

140

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 430.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Gościszów

Od 21 sty 2021 do 26 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Rawa Mazowiecka

Od 22 sty 2021 do 26 sty 2021


Transport quada

Quady często są to kosztowne pojazdy i z tego powodu powinno się je bardzo uważnie transportować. Istotnym parametrem jest porządne osłonięcie quada przed zarysowaniem podczas przewozu.

Quady zazwyczaj transportuje się przyczepą, jednak zdarza się także busem lub większym pojazdem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie doradzamy, ponieważ podczas transportu można zarysować jednocześnie quada jak także samochód osobowy).

W momencie, kiedy przewozimy quada na przyczepce, ważne jest aby unieruchomić go korzystając z czterech taśm mocujących. Wybierając pasy mocujące warto pamiętać, żeby nie były zakończone otwartym zaczepem, albowiem w czasie przewozu występują różnego rodzaju drgania i taki pas może po prostu się odhaczyć. Pasy mocujące zrobione są z mocnego tworzywa, jednak podczas transportu, należy zwrócić szczególną uwagę, aby pasy nie ocierały się o żadne zaostrzone elementy, dlatego, że mogą się zniszczyć i pęknąć.

Gdy przewozimy quad za pomocą samochodu dostawczego, również powinno się ładunek unieruchomić. Najbezpieczniej jest wykonać to za pomocą taśm mocujących i dodatkowo pomyśleć o dodaniu obijaków w takich miejscach, aby i quad i auto dostawcze nie ucierpiały podczas przewozu. Przy przewożeniu quada przy użyciu innego pojazdu, trzeba pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Należy to zrobić, gdyż podczas przewozu benzyna albo inne substancje potrafią się powylewać oraz pobrudzić auto od wewnątrz. Takie warunki również obniżą komfort jazdy samego kierowcy.

W przypadku, gdy zamawiamy transport quada przez firmę transportową, dobrze jest upewnić się czy ma stosowny sprzęt do załadunku i wyładunku.

Koszt przewozu quada zazwyczaj zależny jest od odległości którą ma do przejechania pojazd. Kiedy chcemy poznać prawdziwą cenę przewozu quada, proponujemy opublikować zlecenie transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące przewoźników, którzy specjalizują się w takich transportach.